Apartamenty Warszawa Mokotów wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa
Znalezionych apartamentów:  22

Warszawa Mokotów – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Eleganckie apartamenty w Mokotowie na wynajem staną się dla Was drugim domem na czas zatrzymania się w Warszawie. Jest to dzielnica pełna parków i wspaniałych kamienic. Jest to też doskonałe miejsce na nocleg. Apartamenty w Mokotowie na wynajem cieszą się naprawdę dużą popularnością, ze względu na urok dzielnicy.

Mokotów to prawdziwie zielona dzielnica – fani zadbanej miejskiej zieleni nie poczują się rozczarowani. Na spacer można się udać do jednego z wielu parków: czeka na Ciebie Morskie Oko, Królikarnia, Dolinka Służewiecka, Pole Mokotowskie, Park Śląskich i niedaleko są Łazienki Królewskie – najpiękniejszy warszawski park. Sam Mokotów to zarówno nowe budownictwo, jak i stylowe, wspaniałe kamieniczki na Dolnym Mokotowie.

Apartamenty Mokotów na wynajem

Dlaczego tak popularną dzielnicą jest Mokotów? Krótkoterminowy wynajem w Warszawie to okazja do turystyki, spacerów po mieście i odpoczynku. Dlatego Mokotów idealnie do tego się nadaje. Tutaj masz doskonałe połączenie do Śródmieścia i większości warszawskich zabytków.  A jednocześnie sama dzielnica jest samowystarczalna. Jeśli chcesz zrobić większe zakupy – czeka na Ciebie Galeria Mokotów. Aktywnych i spragnionych wrażeń miłośników pływania ucieszy bliskość Parku Wodnego Warszawianki. Jest to dzielnica aktywna, a jednocześnie posiadająca dużo zieleni i zacisznych uliczek. Dlatego także rodziny z dziećmi docenią nasze apartamenty. Mokotów wynajem

Mieszkania na doby w Warszawie są bardzo popularne ze względu na wygodę. Przyjeżdżasz do w pełni wyposażonego apartamentu i nie musisz się absolutnie niczym przejmować. ShortStayPoland ma w swojej ofercie kilka mieszkań na doby w Mokotowie o wysokim standardzie wyposażenia, w najlepiej skomunikowanych okolicach. Dzięki temu czy przyjechałeś do Warszawy pozwiedzać, odwiedzić znajomych lub w podróży biznesowej – nasze apartamenty w Warszawie przypadną Ci do gustu. Są w pełni wyposażone, idealne zarówno dla singli, jak i par i rodzin. Bezpłatny internet i telewizja kablowa umilą Ci wieczory. Wiele zalet ma apartament na wynajem. Mokotów to świetna dzielnica, w której poczujesz się jak u siebie w domu.

Do dyspozycji mamy m.in. apartament blisko Galerii Mokotów lub nocleg blisko Lotniska Chopina. Dla chcących zwiedzać miasto komunikacją miejską też mamy dobrą wiadomość. Nasze noclegi blisko metra pozwolą szybko dostać się do centrum.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: