Apartamenty Warszawa Praga Północ wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa

Apartamenty Warszawa Praga Północ – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Chcesz zamieszkać w historycznej kamienicy w centrum warszawskiej Pragi Północ? Przejrzyj nasze oferty. Jest to dzielnica nadal położona stosunkowo blisko do centrum, a zarazem oferuje wiele ciekawych miejsc w okolicy. Ta dzielnica praktycznie nie została zniszczona w trakcie II wojny światowej, dlatego jest to prawdziwa perełka w Warszawie. Ma swój unikalny klimat, który przyciąga na spacery coraz większą liczbę i warszawiaków, i turystów. Ulice Ząbkowska, Brzeska, Mała są pełne strych budynków z wysłużonymi praskimi podwórkami – naprawdę warto się tędy przejść.

Jakie ciekawe miejsca możesz jeszcze odwiedzić na Pradze Północ? Jest to m.in. Muzeum Czar PRL, Muzeum Neonów, Bazar Różyckiego, Park Praski, Warszawskie Zoo czy bazylika katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana – jest tyle do zobaczenia!

Apartamenty Warszawa Praga Północ na wynajem

Po długim spacerze warto odpocząć w najbardziej komfortowych warunkach. Takie warunki zapewniają nasze apartamenty na weekend. Warszawa, Praga Północ zwłaszcza, są pełne zabytków, malowniczych uliczek, parków i urokliwych knajpek – dlatego chcesz jak najdłużej zwiedzać, a później odpocząć – w komforcie i ciszy. To właśnie gwarantuje mieszkanie na doby. Warszawa, Praga Północ, to dzielnica, w której czas wolniej leci. Dlatego cenisz sobie niezależność i prywatność – zdecyduj się na apartamenty na wynajem w Pradze Północ.

Apartamenty Warszawa Praga Północ – wynajem w korzystnych cenach

Wygoda, niezależność, wysoka jakość – to cechy dobrego mieszkania na doby. Praga Północ to dzielnica z historią, dlatego dużą popularnością cieszą apartamenty na weekend umieszczone w zabytkowych kamieniczkach. Dlaczego tak wygodne są apartamenty? Praga Północ, Warszawa to niesamowita dzielnica pełna świetnych budynków, w których warto zamieszkać. Apartamenty dają Ci tę możliwość – piękne wykończenie wewnątrz, pełne wyposażenie, a jednocześnie stylowa kamienica, typowa dla Praga Północ. Apartamenty, które oferujemy, stają się drugim domem – są zadbane, wyposażone, mają wysoki standard. Nie musisz niczym się martwić – przyjeżdżasz na gotowe.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: