Apartamenty Warszawa Praga Południe wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa

Apartamenty Warszawa Praga Południe – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Praga Południe w ostatnich dekadach przeżyła duże zmiany. Niegdyś Stadion Dziesięciolecia i największy europejski Jarmark Europa. Dziś Stadion Narodowy i stylowe knajpki na Saskiej Kępie. Budują się tutaj nowe mieszkania, otwierają kolejne biura. Dzielnica składa się z obszarów o rozmaitym charakterze i jest naprawdę różnorodna. Znajdziesz tu jeden z najpopularniejszych warszawskich teatrów – Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera, Muzeum Neonów, budynki poprzemysłowe, a także zieleń w postaci Parku Skaryszewskiego – zabytkowy ogród powstawał w latach 1905- 1916.

Dużą popularnością cieszy się Saska Kępa, zwłaszcza ulica Francuska i jej okolice – to tutaj zobaczymy odrestaurowane wille i kamieniczki, w których mieszczą się urokliwe knajpki. Spacer wśród zielonych ulic pomiędzy przedwojennymi willami na pewno przypadnie każdemu do gustu.

Apartamenty Warszawa Praga Południe na wynajem

Po dniu pełnym wrażeń chcesz odpocząć. Najlepszym rozwiązaniem są apartamenty. Warszawa Praga Południe pozwala na znalezienie dobrej lokalizacji, w której będzie znajdować się nocleg. Warszawa blisko metra, blisko Stadionu Narodowego – apartamenty na Pradze Południe na wynajem są świetnym rozwiązaniem zarówno dla fanów sportu, kultury, jak i dla każdego, kto chce mieć dobry dojazd do centrum.

Krótkoterminowy wynajem apartamentów w Warszawie jest bardzo korzystny zarówno dla osób, które przyjeżdżają samotnie w sprawach biznesowych na jeden dzień, jak i na dłuższy okres całą rodziną lub grupą przyjaciół. Apartamenty na Pradze Południe są w pełni wyposażone i elegancko urządzone. Dzięki temu, nie musisz martwić się o zabieranie zbędnych akcesoriów – wyposażenie łazienki lub kuchni masz w cenie wynajmu. Mieszkanie na doby w Warszawie to gwarancja spokoju, niezależności i intymności. Masz do dyspozycji cały apartament, z zamkniętymi sypialniami i własną kuchnią. Dzięki temu mieszkania na doby na wynajem na Pradze Południe są świetne dla większych grup – rodzin z dziećmi i ekipą znajomych.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: