Apartamenty Warszawa Wilanów wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa

Warszawa Wilanów – krótkoterminowy wynajem apartamentów

W Wilanowie spędzisz czas na różne sposoby – kulturalnie, kulinarnie, na łonie natury. To także świetne miejsce dla sportowców. Dużo przestrzeni, luksusowe apartamenty i przewaga zieleni – Wilanów każdemu podejdzie do gustu.

Oczywiście najpopularniejszą destynacją turystyczną jest Pałac w Wilanowie – podmiejska letnia rezydencja króla Jana III. W środku znajduje się najstarsze polskie muzeum sztuki, pochodzące z 1805 roku. Ogród w Wilanowie to miejsce odwiedzane w sezonie bardzo tłumnie – zarówno przez mieszkańców, jak i przyjezdnych. W Wilanowie mieści się także Muzeum Plakatu – najstarsze muzeum plakatu na świecie, które spodoba się każdemu, kto interesuje się tego typu sztuką.

Na Zawadach w Wilanowie znajduje świetna plaża – miejsce na rodzinne pikniki, zabawę z psem czy odpoczynek ze znajomymi. Niedaleko są kluby, kawiarnie i restauracje – w sam raz na miłe spędzenie czasu. A pomiędzy nimi – wygodne apartamenty na weekend – Wilanów zaprasza podróżnych!

Apartamenty Warszawa Wilanów na wynajem

Dla wszystkich chętnych poznania Warszawy dobrze sprawdzą się mieszkania na doby. Wilanów to dzielnica ciesząca się dużą popularnością – jest nowoczesna, pełna luksusowych apartamentowców i zielonych parków. Jest to dzielnica przeważnie cicha, dlatego doskonale nadaje się na apartamenty. Wilanów – wynajem krótkoterminowy to dobry pomysł!

Wśród turystów dużą popularnością cieszą się apartamenty w Wilanowie na wynajem. Eleganckie, urządzone w dobrym guście, a przy tym dobrze skomunikowane – takie są wszystkie apartamenty do wynajęcia w ShortStayPoland! Wszystkie są w pełni wyposażone, dzięki czemu nie musisz zabierać ze sobą zbyt dużo rzeczy – przyjdź na weekend i ciesz się Warszawą, mieszkając w swoim drugim domu.

Co tak bardzo przemawia do naszych klientów? Apartamenty w Warszawie to świetna okazja aby zamieszkać w najlepszych lokalizacjach – tam, gdzie nie znajdziesz hoteli w rozsądnej cenie. Wysoki standard, ale przede wszystkim niezależność i intymność, wraz z dużym metrażem – to wszystko sprawia, że apartamenty i mieszkania na doby są perfekcyjne nawet dla bardzo wymagających gości.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: