Apartamenty Warszawa Żoliborz wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa

Apartamenty Warszawa Żoliborz – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Zielone parki Żoliborza, Cytadela Warszawska, Fort Sokolnickiego i Prochownia –  zainteresują każdego miłośnika historii i rekreacji. Stare nasadzenia, stawy, trasy rowerowe i nowoczesne place zabaw dla dzieci – ta dzielnica pozwoli na aktywne spędzenie wolnego czasu. Dzięki dobrej komunikacji w postaci stacji metra, Żoliborz jest dostępny dla wszystkich – nie tylko dla mieszkańców.

Żoliborz jest dzielnicą, w której po wojnie zachowało się znacznie więcej niż w innych miejscach. Po wojnie zrekonstruowano wiele budynków i dobudowano nowe rezydencje. Ruiny z czerwonej cegły wplecione w zielone parki i zabytkowe wille – jest to doskonałe miejsce na sobotni spacer. Jeśli wolisz kamieniczki, polecamy spacer po ulicach Brodzińskiego, Wieniawskiego i Śmiałej. Wzbudzą zachwyt każdego miłośnika architektury. Dodatkową uwagę może przykuć uwagę Targ Śniadaniowy, na którym możesz zrobić zdrowe zakupy oraz liczne knajpki i unikatowe kawiarenki.

Apartamenty Warszawa Żoliborz na wynajem na weekend

W ShortStayPoland polecamy Ci apartamenty na wynajem na warszawskim Żoliborzu. Spokojna okolica, dobry dojazd do centrum, parki i estetyczna architektura – to wszystko sprawia, że mieszkania na doby w tej dzielnicy to dobry pomysł. Bardzo wygodne połączenie z centrum pozwoli Ci na zwiedzanie całej Warszawy oraz łatwy powrót do komfortowego apartamentu.

Nasze apartamenty na wynajem krótkoterminowy w Warszawie są w pełni wyposażone. Znajdziesz tu wszystkie przedmioty i akcesoria, które mogą okazać się niezbędne w trakcie kilkudniowego pobytu. W pełni urządzone prywatne łazienka i kuchnia pozwolą korzystać Ci z mieszkania na własnych warunkach. Nasze apartamenty są nowocześnie urządzone w dobrym stylu, z dbałością o wszystkie szczegóły. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyście poczuli się jak u siebie w domu.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: