Apartamenty Warszawa Bielany wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa

Apartamenty Warszawa Bielany – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Bielany to okolica spokojna, cicha i zielona – lasy, parki i stawy przyciągają do siebie każdego miłośnika natury. Jednocześnie znajdziesz tu stacje metra, dzięki czemu dojazd do centrum nie sprawi żadnych problemów. Dlaczego warto zatrzymać się w apartamencie na Bielanach?

Stawy Brustmana, Las Bielański – ścieżki prowadzą wokół zielonych terenów, a dookoła znajdują się place zabaw czy miejsca, gdzie możesz wybiegać psa. Niedaleko Lasu Bielańskiego mieści się park linowy. Na Bielanach znajdują się dwie jedne z ważniejszych uczelni warszawskich – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Akademia Wychowania Fizycznego. Ewenementem w całej Warszawie jest ulica Płatnicza na Bielanach – jest to jedyne miejsce, w której zachowały się zabytkowe latarnie gazowe.

Bielany to doskonała okolica dla tych, którzy chcą zwiedzić Warszawę, ale woleliby nocować poza strefą miejskiego gwaru. W ShortStayPoland mamy dla Ciebie przytulne apartamenty na wynajem w Warszawie, w których poczujesz się jak w domu.

Wygodne apartamenty Warszawa Bielany na wynajem

Nasze apartamenty na weekend w Warszawie na Bielanach to gwarancja prywatności i niezależnością. Są idealne na podróże z dziećmi lub w większej grupie znajomych. Dzięki własnej łazience i kuchni, możesz dowolnie rozplanować dzień – tak jak Ci się podoba. Masz do dyspozycji całe mieszkanie, co zapewnia prywatność i spokój niespotykany w hotelach. Nasze apartamenty na wynajem na Warszawskich Bielanach są w pełni wyposażone i mają gustowny, ciepły wystrój, który od razu skojarzy Ci się z domem.

Apartamenty na doby w Warszawie mają całkowicie wyposażoną kuchnię i łazienkę – znajdziesz tu wszystkie przedmioty i sprzęty, które przydadzą Ci się do komfortowego przebywania w Warszawie. Wszystkie nasze apartamenty są dobrze ulokowane – bez problemu dojedziesz do centrum, Dworca Centralnego czy na warszawskie lotniska. Bielany to doskonała okolica dla wszystkich miłośników zieleni i spokoju, którzy pragną zwiedzić Warszawę.

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: