Apartamenty Warszawa Centrum wynajem

Zobacz najlepsze apartamenty w stolicy

Mapa
Znalezionych apartamentów:  56

Warszawa Centrum – krótkoterminowy wynajem apartamentów

Rocznie stolica Polski odwiedzana jest przez kilkadziesiąt milionów turystów. Większość z nich od razu kieruje się w stronę centrum – Warszawa Śródmieście. Apartamenty na wynajem to najpopularniejszy wybór dla każdego, kto ceni wygodę, komfort i niezależność.

Co warto zobaczyć w Śródmieściu? Na pewno jednym z podstawowych kierunków jest Stare Miasto. Zostało zniszczone podczas wojny, ale bardzo dokładnie odtworzone według wzorców z XIII i XVIII wieku. Do Starego Miasta przejdziemy długą ulicą – Nowym Światem, który wpada w Krakowskie Przedmieście. Na końcu czeka Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta, a nieco dalej Rynek Starego Miasta. W Śródmieściu znajduje się około 200 pałaców, z czego najważniejszy z nich to obecnie Pałac Prezydencki. Wiele z pozostałych majestatycznych budowli umieszczonych jest wzdłuż Traktu Królewskiego, który zaczyna się na placu Zamkowym i prowadzi do Łazienek Królewskich – najpiękniejszego warszawskiego parku.

Miejsc do odwiedzenia jest dużo, dlatego jeśli masz ograniczony czas, bardzo polecamy apartamenty na weekend. Warszawa centrum to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica i wszędzie masz blisko. Knajpy, parki, alejki, sklepiki, ale też gustownie wyremontowane kamieniczki i nowoczesne budownictwo – w Śródmieściu dużo się dzieje! Po dniu pełnym wrażeń na pewno będziecie chcieli odpocząć w wygodnym i komfortowym miejscu. Najlepiej sprawdzi się mieszkanie na doby. Warszawa Centrum to dzielnica, dla której mamy najwięcej apartamentów w ofercie.

Apartamenty Warszawa Centrum, Śródmieście na wynajem

Apartamenty w centrum Warszawy na wynajem są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto zamierza na krótko odwiedzić stolicę. Duży metraż, niezależność, wysoka jakość wyposażenia, znakomite lokalizacje – to wszystko sprawia, że bardzo dużą popularnością cieszą się apartamenty. Warszawa Centrum – wynajem tutaj może być kosztowniejszy niż w bardziej oddalonych dzielnicach, jednak bliskość do wszelkich atrakcji zdecydowanie to wynagradza. Wszędzie możesz się dostać korzystając z komunikacji miejskiej lub wybierając się na spacer. Szerokie chodniki, aleje drzew i ciekawa architektura – Śródmieście jest świetne na miejskie spacery. A wieczorem przyda się odpowiedni odpoczynek, aby nabrać sił na kolejny dzień zwiedzania.

Tutaj najlepiej sprawdzą się apartamenty. Centrum Warszawa – wynajem luksusowych mieszkań na doby tutaj jest bardzo popularny, zarówno wśród turystów, jak i dla osób odbywających podróż biznesową. W pełni wyposażone kuchnia i łazienka, elegancki wystrój i najlepsza lokalizacja – Warszawa Śródmieście. Apartamenty to gwarancja spokoju, komfortu i niezależności – dlatego coraz bardziej wypierają hotele.

Apartamenty Warszawa Centrum – wynajem w najlepszych lokalizacjach

Dbamy o Twój komfort. Dlatego nasze apartamenty umieszczone są w najwygodniejszych lokalizacjach. Dobrze skomunikowane i wygodne – to podstawa. Jeśli interesują Cię apartamenty w Warszawie blisko metra, niedaleko Pałacu Kultury, w Śródmieściu Południowym lub Północnym – zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty apartamentów!

Sprawdź wszystkie nasze lokalizacje apartamentów: